Content Marketing

Czym jest Content Marketing?

Content Marketing to proces tworzenia i dystrybucji treści w celu przyciągnięcia, pozyskania i zaangażowania jasno określonej grupy odbiorców w celu osiągnięcia celu biznesowego.

Jest to strategia marketingowa, która wykorzystuje wszystkie formy mediów do tworzenia bogatych w treść stron internetowych, blogów, postów w mediach społecznościowych, filmów i infografik. Marketing treści może być wykorzystany jako reklama internetowa lub może być wykorzystany jako organiczna forma reklamy.

Celem marketingu treści jest wzbudzenie zainteresowania produktem lub usługą, którą oferujesz, poprzez dostarczanie cennych informacji, które Twoi docelowi odbiorcy będą chcieli skonsumować.

Dystrybucja treści

Sprawdź gdzie dodawać swoje treści.

Analiza fraz

Sprawdź na jakie fraz powinieneś się wyświetlać.

Content GAP

Optymalizuj obecne treści.

Optymalizacja opisów produktowych

Popraw pozycje swoich produktów.

Optymalizacja wpisów blogowych

Przyciągnij użytkownika wpisami blogowymi.

Optymalizacja opisów kategorii

Popraw pozycje dla swoich kategorii.

Komu przyda się Conent Marketing?

Marketing treści to technika marketingowa, która koncentruje się na tworzeniu i rozpowszechnianiu odpowiednich, wartościowych i spójnych treści, aby przyciągnąć i utrzymać jasno określoną grupę odbiorców – a ostatecznie prowadzić do zyskownych działań klientów.

Prawda jest taka, że content marketing jest przydatny w każdym biznesie. Nie ma znaczenia, czy Twoja firma sprzedaje produkt czy usługę. Marketing treści może pomóc w budowaniu świadomości marki, poprawie wskaźników retencji klientów, zwiększeniu ruchu w sieci, generowaniu leadów i przekształcaniu ich w klientów.

Pierwsza i najbardziej oczywista odpowiedź brzmiałaby, że content marketing jest dla ludzi, którzy chcą coś sprzedać. Dotyczy to zarówno osób ze świata startupów, właścicieli małych firm, jak i osób pracujących w działach marketingu dużych korporacji.

Ale to nie wszystko, co może zrobić content marketing. Marketing treści może być również wykorzystywany jako narzędzie do budowania świadomości na temat produktu, usługi lub wydarzenia. Ten rodzaj treści może nie mieć bezpośrednich linków do sprzedaży, ale nadal będzie prowadzić ludzi do tego, co promujesz w inny sposób, na przykład poprzez zwiększenie ruchu w witrynie lub obserwowanie w mediach społecznościowych.

Zapytaj o audyt

Zadzwoń do nas

w trakcie

Co zyskasz dzięki Content Marketingowi?

Marketing treści nie jest nową koncepcją. Istnieje od wielu lat, ale teraz stał się ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzieje się tak, ponieważ marketing treści to najlepszy sposób na dostarczenie wiadomości do odbiorców. Marketing treści może być wykorzystywany na wiele różnych sposobów, od generowania leadów po zwiększanie sprzedaży i satysfakcji klientów. Może być również używany jako sposób na zwiększenie świadomości marki lub pozyskanie większej liczby klientów dla Twojej firmy.

Marketing treści to rodzaj marketingu, który polega na tworzeniu i rozpowszechnianiu wartościowych, trafnych i spójnych treści w celu przyciągnięcia i utrzymania jasno określonej grupy odbiorców – w celu zachęcania klientów do zyskownych działań.

Będziemy mogli tworzyć treści bardziej zorientowane na klienta. Będziemy mogli lepiej zrozumieć potrzeby i pragnienia naszych klientów. Będziemy mogli budować silniejsze relacje z naszymi klientami. I możemy budować z nimi zaufanie, zapewniając im wysokiej jakości doświadczenia klientów.

Marketing treści to forma marketingu, która polega na tworzeniu i dystrybucji treści w celu przyciągnięcia, zaangażowania i utrzymania wyraźnie określonej grupy odbiorców.

Content Marketing - cennik​

Marketing treści staje się coraz bardziej popularną strategią marketingową. Większość marketerów wykorzystuje treści do łączenia się z klientami i zwiększania ruchu na swojej stronie internetowej. Marketing treści nie jest darmowy, ma cennik.

Koszt marketingu treści zależy od rodzaju treści, które generujesz, liczby słów lub obrazów, których potrzebujesz oraz liczby kanałów, na których chcesz rozpowszechniać swoje treści. Dlatego ważne jest, aby przed rozpoczęciem kampanii mieć jasny plan, aby wiedzieć, jakiego budżetu potrzebujesz.

Oszczędź 45%

BASIC

500
Dla małych biznesów
 • Możliwości dla nowych fraz
 • Najpoważniejsze błędy
 • Porównanie konkurencji
 • Propozycje 3 wpisów blogowych
Save 45%

popular

800
Dla średnich binzesów
 • Możliwości dla nowych fraz
 • Błędy
 • Porównanie konkurencji
 • Propozycje 10 wpisów blogowych
 • Thin Content
Oszczędź 45%

Premium

1500
Dla dużych firm
 • Możliwości dla nowych fraz
 • Błędy
 • Porównanie konkurencji
 • Propozycje 20 wpisów blogowych
 • Thin Content
 • Linkowanie wewnętrzne

Dlaczego Content Marketing jest tak ważny?

Marketing treści to technika marketingowa, która koncentruje się na tworzeniu i rozpowszechnianiu wartościowych, odpowiednich i spójnych treści w celu przyciągnięcia i utrzymania jasno określonej grupy odbiorców – w celu prowadzenia dochodowych działań klientów. Marketing treści jest ważny, ponieważ pomaga firmom budować zaufanie klientów, nawiązywać z nimi relacje, edukować ich na temat ich produktów lub usług oraz pielęgnować ich po drodze. Ten rodzaj marketingu jest również opłacalny, ponieważ nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji w sprzęt ani zapasy. Wymaga tylko czasu, kreatywności i zaangażowania.

Kontakt

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę niezbędnych kosztów, które pozwolą Ci uzyskać wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania i generować większy ruch do Twojej strony lub sklepu.
kontakt agencja seo wordweb